بازی صد و هشتاد و هشتم - آبرنگ بازی

 دیروز صبح دانیال حوصله ش سر رفته بود و بهانه می گرفت. با هم آب بازی کردیم!! خیلی محترمانه! چند تا ظرف و لیوان در سایزهای مختلف و یک پارچ آب و چند قطره رنگ خوراکی!

دانیال خالی کردن ظرف های آب رو در ظرف دیگه خیلی دوست داره ولی دو تا مسئله داشت که دیروز راه حل اونا رو هم پیدا کردم و با خیال راحت بازی کردیم. مشکل اول خیس شدن زمین یا سفره بود که آزار دهنده بود و بعد تمیز کردن خود سفره هم که پروژه ای هستش، برای اینکار از یک حوله ی خیلی بزرگ استفاده کردیم که بعد از بازی باهاش همه جا رو خشک کردیم و مستقیم رفت تو ماشین لباسشویی و خودش رو شست!!! موضوع بعدی خیس شدن لباس های دانیال بود و جرات هم نمی کردم که بگذارم لخت بازی کنه و خیس بشه برای همین بارونی تنش کردم!!! به همین راحتی!

رنگ های مختلف رو با هم قاطی می کرد و نسبت به هر زمان دیگه ای دیدم بیشتر علاقه نشون می ده که اسم رنگ ها رو تکرار کنه. دانیال رنگ زرد رو تشخیص می ده با اسم، یعنی ماشین که ببینه زرد باشه می گه ماشیییین، زرد! ولی جواب این سوال که “این چه رنگیه” حتماً زرده! حالا هر رنگی می خواد باشه. همین طور که جواب این سوال که این چه حیوونیه اگه اسمش رو ندونه حتماً یا گاو هست یا حِس (همون خرس خودمون!!)!

 

این بازی از وبلاگ دانیال - این هدیه زیبای زندگی با اجازه نویسنده نقل شده است.

/ 19 نظر / 118 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

مجددا وبلاگ من هست maryam90.niniweblog.ir

مریم

ببخشید با پسون دات کام آدرس من هسنwww.maryam90.niniweblog.com مرسی

عموخندون

ميدونيد لينكيد؟ موفقتر باشيد عكسهامو ديديد؟

مامان نازنین زهرا

سلام من خیلی وقته به وبلاگ شما سر میزنم و استفاده میکنم من شما رو لینک کردم تا بقیه هم از مطالب خوبتون استفاده کنند دوست داشتید به ولبلاگ وا سر بزنید و ما رو لینک کنید [گل]

آرمین شیطونک

خیلی از وبلاگتون خوشم میاد اگه افتخار میدید پسر من رو هم لینک کنید ممنون می شم

parivash

سلام وبلاگتون خیلی جالبه دست اوله من نمونشو ندیده بودم مرسی به من هم سری بزنید خوشحال میشم http://www.parivash.com

عجب طبق کدام قانون مصوب کشوری؟

ملی

خوب[لبخند]