توضیح

از دوستانی که از این وبلاگ دیدن می کنند، لینک می کنند یا نظر می دهند ممنون. به دلیل مشغله زیاد نویسنده این وبلاگ دیر به دیر آپدیت می شود. اگر دوست دارید زودتر آپدیت شود شما هم تجربیات خودتان را برای ما بفرستید.

در ضمن متوجه شدم که نظراتی بودن که بدون پاسخ مانده اند. شرمنده ام که با وقت کم فرصت رسیدگی هر روزه به این وبلاگ را ندارم. اگر نظراتی دارید که پاسخ فوری برایش لازم دارید با ایمیل mrsshina@gmail.com مکاتبه کنید.

با تشکر

/ 6 نظر / 104 بازدید
مامان آرین

سلام وبلاگتون عالیه و من با اجازه لینکتون کردم

سالی ممامی آراد

مرسی از بازی های عالیتون یه خبر اینکه موسسه بازی و اندیشه دیگه توی خیابون پیروزیه ما تو کلاساش شرکت میکنیم و خیلی خوبه یه سوال چرا دیگه بازی نمیزارید؟

فاطمه، مامان مهدی، نی نی مادر

سلام من واستون ایمیلم فرستادم لطفا باز هم برامون بازی بزارید منم قول میدم مهدی که به دنیا اومد حتما بازی هایی رو که باهاش میکنم واستون بزارم دوستتون دارم[بغل]

سیما

سلام خانم شین .... من از خواننده های قدیمی وب لاگ شما و همینطور روزنگارتون هستم .. البته به ندرت نظر میدم ، شرمنده ... بریم بازی خیلی عالیه ولی آرشیو موضوعی کاملا بهم ریخته و درهمه ... باید یه فکری برای نظمش بکنید ... البته میدونم که سرتون خیلی شلوغه ... بازهم تشکر از اینهمه وقت و حوصله که به خرج میدین ..

مامان نسترن

وبلاگتون واقعا عالی و مفیدو آموزنده ست. من با اجازه وباکمال میل لینکتون می کنم

naser

سلام وبلاگ زیبایی دارین مطالبش هم زیباست اگه ممکنه منم لینک کنین با اسم بازی انلاین http://bazbazi.com یه نوع بازی محسوب میشه واسه کودکان البته اینترنتی