بازی صد و هشتاد و ششم - دو بازی برای نوزاد

دو بازی برای بچه  4-5 ماهه به بالا:


چیزی که در مورد  بازی با نوزادان و حتی بچه های بزرگتر جالبه بدونیم اینه که مهم نیست چقدر اون وسیله بازی گرونقیمت باشه. بیشتر اوقات چیزهای دست ساز هم  تخیل بچه رو بالاتر می برند و هم باعث می شن نسبت به پدر و مادر حس قدرشناسی و دوست داشتنشون بیشتر بشه.
1-     همسرم اولین بار این کارو کرد و روی تخت پارک رو که ساینا توش بود با ملحفه کامل پوشوند. ساینا هم تا نزدیک نیم ساعت با خودش حرف می زد و از فضای اختصاصی که براش ایجاد شده بود لذت می برد. بهتره که گلها و طرح های ملحفه سمت نوزاد باشه که بیشتر خوشش بیاد.
2-     یک مانیتور جدید خریدیم و من هم ساینا رو گذاشتم تو کارتن و با وجود اینکه نشستن هنوز بلد نبود ولی چون با دستهاش در کارتن رو می گرفت تونست بشینه. این بازی هم تا نیم ساعت بچه رو مشغول می کرد.

ss

با تشکر از دوست عزیز ریحانه قادریان که این بازیها را با ایمیل برای ما ارسال کردند.

/ 6 نظر / 68 بازدید
سید رضا

چقدر این کوچولو شبیه محمد حسین ماست ...

سیامک

سلام. تبریک میگم، کار بسیار جالی انجام دادین. موفق باشید.

مامان پرنیان

چه وبلاگ خوبی داری با اجازه لینکت می کنم خوشحال می شوم به ما هم سر بزنی

خاله ساناز

سلام مامان مهربون و کوچولوی دوست داشتنی یه خبر خیلی خوبی می خوام بدم که همگی با هم خوشحالی کنیم!! برای اولین بار تو ایران یه مسابقه جالب که جایزه هم داره !!!!! گرفتن جایزه اون هم با افتخار جلوی کلی آدم که جمع شدن برنده رو تشویق کنن از دست "عمو پورنگ" !! توی اولین نمایشگاه نوزاد وکودک و نوجوان به زیباترین طرح اطلاع رسانی تصویری - نقاشی در مورد این نمایشگاه که در وبلاگتون از امروز تا 14 بهمن قرار بدید، داورهای خبره ی ما از طرف انجمن مبلمان و دکوراسیون و سایت ایران دکوراسیون جایزه می دن.در ضمن عمو پورنگ یک عکاس خونه هم تو این نمایشگاه داره و عکس طرح شما رو، توی سی دی هاش چاپ می کن زود، زود، زود یه طرح قشنگ روی بلاگتون بذارید و به ما به آدرسkitex2012@gmail.com نامه بزنید و حتما آدرس وبلاگتون رو بنویسید و اطلاع بدید

خاله ساناز

داورهای ما تا ایمیل شما رو ببینن زودی به وبلاگتون می رن و طرح شما رو برسی می کنن ادامه....... امتیاز بالا رو اونی می گیره که: اسم و تاریخ و محل نمایشگاه رو به زیبایی اعلام کنه نمایشگاهمون از تاریخ 14 تا 21 بهمن ماه از ساعت10 صبح تا 8 شب 1390 در بازار مبل ایران شماره 3 واقع درچها رراه یافت آباد هست و منتظرتون هستیم می تونین اطلاعاتش رو از سایتwww.irandex.ir هم بگیرید می بوسمتون خاله ساناز [ماچ][گل]

الی مامان

سلام ممنون که تجربه ها مکتوب میشه میمونه برای مامان های فرزند اولی کم تجربه